Fren Bobini

Fren Bobini için sunduğumuz hizmetler


Fren Bobinleri için de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi en iyi çözümü biz sunarız.Siz de çalışmalarınız aksamadan işinizi yürütmeye devam edersiniz.

Bizimle Çalışmaya Karar Verdiyseniz

Hizmet Detayları


  • Yassı emayeden sargılı kaldırıcı manyet.
  • Yassı emayeden sargılı kaldırıcı frenleme.
  • Yuvarlak emayeden sargılı kaldırıcı manyet.
  • Yuvarlak emayeden sargılı kaldırıcı frenleme.
  • Mıknatıs sarımı.
  • Seperatör sarımı.

İşinin ehli uzman personelimiz, en kaliteli malzemelerle, en son teknolojik ekipmanlarımız kullanılarak motorunuzu fabrikadan çıktığı günkü gibi yeniler ve uzun yıllar kullanmak üzere tekrar hizmetinize sunarız.

Fren Bobini Hakkında Kısa Bilgi

Aktarma organına eklenen bir elektrik motorudur. Rotor dingil ile beraber dönerken Statör Şaseye sabittir. Rotor ile statör birbiriyle temas etme ve aralarından yağ yoktur. Frenleme gerektiğinde statöre elektrik verilerek rotor üzerinde dönme etkisi yaratacak olan bir manyetik akım oluşturması sağlanır. Dingilden bağımsız olan statöre uyarak ters yönde dönecek olan rotor, dingile bağlı olduğu için onun dönme hızını aynı oranda düşürürerek frenleme yapmış olur.(Kaynak:Wikipedi)


...

Garantili Hizmet


Yenilenen ve test işlemleri tamamlanan tüm motorlar garantili olarak teslim edilir.Kendimize güveniyoruz.Çünkü işimizi severek yapıyoruz.Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaya, kazandıkça büyümeye ve sektörün öncülerinden olmaya devam edeceğiz.

En iyi hizmeti en kısa zamanda size sunabilmemiz için