Jeneratör & Alternatör

Jeneratörler & Alternatörler için sunduğumuz hizmetler


Jeneratörler ve Alternatörler için de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi en iyi çözümü biz sunarız.Siz de çalışmalarınız aksamadan işinizi yürütmeye devam edersiniz.

Bizimle Çalışmaya Karar Verdiyseniz

Hizmet Detayları


  • Jeneratör Sarımı
  • Alternatör Sarımı.
  • İkaz Bobini Sarımı.
  • Rulman Değişimi.
  • Jeneratör Pano Yapımı.

İşinin ehli uzman personelimiz, en kaliteli malzemelerle, en son teknolojik ekipmanlarımız kullanılarak motorunuzu fabrikadan çıktığı günkü gibi yeniler ve uzun yıllar kullanmak üzere tekrar hizmetinize sunarız.

Jeneratörler & Alternatörler Hakkında Kısa Bilgi

Jeneratör, mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren alet. Mekanik enerjinin kaynağı buhar makinesi, su, içten yanmalı motor, rüzgar türbini olabilir.Üretecin tersine, elektrik enerjisini mekanik enerjiye çevirmeye yarayan aletler elektrik motorlarıdır ve elektrik motorlarıyla üreteçlerin pek çok ortak yanları vardır.(Kaynak:Wikipedi)


www.energy.siemens.com
Jeneratör örneği.(Kaynak:www.energy.siemens.com)

Alternatör, mekanik enerjiyi alternatif akıma çeviren elektromekanik bir aygıttır. Çoğu alternatör bu işi yapmak için dönen bir manyetik alan kullanır. Aslında çoğu alternatif akım jenaratörü alternatör olarak adlandırılabilir fakat genelde hareketini içten yanmalı motorların sağladığı alternatif akım üreteçlerine bu isim verilir.(Kaynak:Wikipedi)


www.denso-europe.com
Alternatör örneği.(Kaynak:www.denso-europe.com)

Garantili Hizmet


Yenilenen ve test işlemleri tamamlanan tüm motorlar garantili olarak teslim edilir.Kendimize güveniyoruz.Çünkü işimizi severek yapıyoruz.Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaya, kazandıkça büyümeye ve sektörün öncülerinden olmaya devam edeceğiz.

En iyi hizmeti en kısa zamanda size sunabilmemiz için